Eyvah ‘SOLO’m geldi! – Burçak Çöllü

ŞARKI SÖYLEME CESARETİ

Workshop

DSC_0410

Müzik, çoğumuza nasıl başa çıkacağımızı bilemediğimiz puslu bir alan gibi gelir ve söz konusu şarkı söylemek olunca, deneyimli oyuncular bile tedirginlik duyabilir. Burçak Çöllü, oyunculara şarkı söyletmekteki on yılı aşkın deneyimiyle elinizden tutuyor. Sesin fizyolojisi, psikolojik ve fiziksel koşulların ses üzerindeki etkileri, nefes kullanımı, beden farkındalığı, kulak eğitimi ve müzik algılama kapasitesini geliştirme yöntemleri, farklı şarkı söyleme teknikleri bu atölye çalışmasının başlıklarını oluşturuyor. İki günlük çalışma sonunda, müzik sizin için aşina bir dost, şarkı söylemek ise doğal bir eylem olacak. 

*Çalışmalara rahat kıyafetle gelinmesi ve not almak için kalem/kağıt bulundurulması rica olunur. 

IMG_3779

 

TAKVİM

Tarih: 10 ve 11 EKİM 2016

Saat: 18:30 – 22:30

Yer: Kumbaracı50

Ücret: 280 TL + KDV

Katılımcı sayısı: max 15 kişi

Son başvuru tarihi: 3 Ekim 2016

ONLINE ÖDEME

 

KİMLER BAŞVURABİLİR

Bu atölye çalışması, oyunculara yöneliktir. Profesyonel ya da amatör olarak oyunculuk yapan herkese açıktır. 

 

BAŞVURU

Başvuru formunu buradan indirerek atolye@kumbaraci50.com adresine gönderiniz. Size kabul edildiğinize dair bir cevap maili gönderilecektir. Kabul mailinden sonra, atölye ücretini online olarak, ya da Kumbaracı50’ye gelerek elden ödediğinizde kaydınız kesinlik kazanacaktır.

 

BURÇAK ÇÖLLÜ / Eğitmen

BurçakÇöllü

Burçak Çöllü, lisansını bestecilik, yüksek lisansını ise reji üzerine tamamladı. Bestelediği oyunların yanı sıra onlarca oyunda müzik direktörlüğü ve eşlikçilik yaparak oyuncularla çalıştı. Farklı kurumlarda veya bire bir çalışmalarla oyunculara ve oyuncu adaylarına müzik dersleri vermekte, müziğinde her zaman oyuncu malzemesini kullanmaktan ve oyuncunun kişisel müzikal keşiflerine aracı olmaktan heyecan duymaktadır.