Şubat Takvimi

Şubat Takvimi

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
29 OC 30 OC 31 OC 1 ŞB Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
2 ŞB Bir Meşrutiyet
Faciası yahut
Gündüzlerimiz

Seyyar Sahne
20:30
TÜKENDİ
3 ŞB Dünyanın En
Güzel Arabistanı

EKİP Tiyatrosu
20:30
4 ŞB
5 ŞB He-go
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
6 ŞB Yalınayak
Müzikhol

Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
7 ŞB Yıllar geçse de
üstünden…

Muhabbetli Dinleti
Yiğit Sertdemir
&Burçak Çöllü
20:30
Pera’nın Zamanı
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
Pera Palace Hotel
8 ŞB 444
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra Tiyatro
Tiyatro D22
Zorlu PSM Drama
20:30
9 ŞB Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
10 ŞB Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
11 ŞB
12 ŞB Panopticon
Şermola Performans
20:30

Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra Tiyatro
Tiyatro D22
ENKA
20:30
13 ŞB Bir Yıldız Batıyor
3Kulak Yapım
20:30
14 ŞB Barış
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
15 ŞB 16 ŞB NSU / Kurbanların
arasında
Almanlar da vardı

Kumbaracı50 &
Goethe Enstitüsü
iş birliği
20:30
*PRÖMİYER
17 ŞB NSU / Kurbanların
arasında
Almanlar da vardı

Kumbaracı50 &
Goethe Enstitüsü
iş birliği
20:30
18 ŞB
19 ŞB III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
20 ŞB III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
Barzo ile Konserve
Altıdan Sonra
Tiyatro
23:00
*PRÖMİYER
21 ŞB Judith’le
Masal Yolunda

20:30
TÜKENDİ
444
TURNE/TOY İZMİR
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30

Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra Tiyatro
Tiyatro D22
Zorlu PSM Studio
20:30
22 ŞB NSU / Kurbanların
arasında
Almanlar da vardı

Kumbaracı50 &
Goethe Enstitüsü
iş birliği
20:30
23 ŞB Barış
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
24 ŞB Barış
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
25 ŞB
26 ŞB Panopticon
Şermola Performans
20:30
Pera’nın Zamanı
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
Pera Palace Hotel
27 ŞB Dünyanın En
Güzel Arabistanı

EKİP Tiyatrosu
20:30

Yalınayak
Müzikhol

*TURNE/DasDas
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
28 ŞB He-go
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30

Arkadaşını Getir Günü İstediğin Kadar Öde Günü

Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51 Pazar hariç her gün 18:30-20:30