Kumbaracı50
Yaratıcı Gençlerle Tiyatro The Intensive Workshop / Yoğun Workshop Konuk Ekip / Şermola Performans – Panopticon Konuk Ekip / Dünyanın En Güzel Arabistanı – EKİP Çocuklarla Oyun Atölyesi Filifu’nun İntikamı – Altıdan Sonra Tiyatro
15-16-17 yaş grubu için Yaratıcı Gençlerle Tiyatro Ocak'ta başlıyor!DEVAMI.
DUYURU: Eğitmenin vize problemi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.DEVAMI.
Şermola Performans'ın yeni oyunu PANOPTİCON 14 ve 21 Aralık'ta Kumbaracı50'de!DEVAMI.
EKİP tiyatrosu yeni oyunu Dünyanın En Güzel Arabistan'ı ile 13 Aralık'ta Kumbaracı50'de!DEVAMI.
Çocuklarla Oyun atölyesinin ikinci sınıfı 17 Aralık'ta başlıyor!DEVAMI.
Filifu'nun İntikamı 15 ve 16 Aralık'ta Kumbaracı50'de!DEVAMI.
  • HABERLER
  • KUMBARAKART
Yaratıcı Gençlerle Tiyatro   Spolin’e göre; drama, yaşantılar..
The Intensive Workshop / Yoğun Workshop DUYURU: Eğitmenin vize problemi nedeniyle..
Konuk Ekip / Şermola Performans – Panopticon 14 Aralık Perşembe 20:30 21 Aralık Perşembe..
Konuk Ekip / Dünyanın En Güzel Arabistanı – EKİP   4 Aralık Pazartesi 20:30  13 Aralık..
Çocuklarla Oyun Atölyesi Mutlu bir çocuk dünyayı değiştirebilir!   Eğitim..
Filifu’nun İntikamı – Altıdan Sonra Tiyatro 7 Aralık Perşembe 20:30 8 Aralık Cuma..
Kumbarakart’ınızı ONLINE olarak satın alabilirsiniz!   300 Parçadan biri ol / 3 Sezonluk Kumbarakart..
DEVAMI


Aralık Takvimi

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
27 KA 28 KA 29 KA 30 KA 1 AR Barış
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30

Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra Tiyatro
& Tiyatro D22
20:30
ZORLU Drama

2 AR Barış
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30

Pera’nın Zamanı
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
Pera Palace Hotel

3 AR Pera’nın Zamanı
Altıdan Sonra
Tiyatro
16:00
Pera Palace Hotel
4 AR Dünyanın En
Güzel Arabistanı

EKİP Tiyatrosu
20:30

TURNE III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
DasDas

5 AR III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
6 AR III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
7 AR Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
8 AR Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
9 AR He-go
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
Tükendi
10 AR He-go
Altıdan Sonra
Tiyatro
16:00
11 AR Judith’le
Masal Yolunda

20:30
Tükendi
12 AR Judith’le
Masal Yolunda

20:30
Tükendi

13 AR Dünyanın En
Güzel Arabistanı

EKİP Tiyatrosu
20:30
14 AR Panopticon
Şermola Performans
20:30
15 AR Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
16 AR Filifu’nun İntikamı
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
17 AR Sadece Bir Gün / Çocuk Oyunu
Tiyatro BeReZe
13:00
TURNE 444
Altıdan Sonra
Tiyatro
17:00
Sanat Mahal
18 AR Yıllar geçse de
üstünden…

Muhabbetli Dinleti
Yiğit Sertdemir
&Burçak Çöllü
20:30
19 AR Barış
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30

Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra Tiyatro
& Tiyatro D22
20:30
UNIQ/GlassRoom

20 AR Barış
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
21 AR Panopticon
Şermola Performans
20:30

TURNE Yalınayak
Müzikhol

Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
BABA SAHNE

22 AR TROM
Seyyar Sahne
20:30

Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra
Tiyatro
& Tiyatro D22
20:30
Gebze / Osman Hamdi Bey KM

23 AR 444
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
24 AR
25 AR He-go
Altıdan Sonra Tiyatro
20:30
26 AR He-go
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
27 AR Hayvan Çiftliği
Altıdan Sonra
Tiyatro
& Tiyatro D22
20:30
Maltepe Belediyesi
Türkan Saylan KM
28 AR III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
29 AR III.RICHARD
Altıdan Sonra
Tiyatro
20:30
30 AR 31 AR

Arkadaşını Getir Günü İstediğin Kadar Öde Günü

Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51 Pazar hariç her gün 18:30-20:30