Deniz Erdem

 

 

1975 doğumlu olan Deniz Erdem, 2000 yılında Anadolu Üniversitesi Eskişehir Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nü bitirdi. 2001-2009 yılları arasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın sanatçı kadrosunda yer aldı, aynı zamanda sahne direktörü olarak idari kadroda çalıştı. Ahmet Mümtaz Taylan, İpek Bilgin, Haldun Dormen, Naz Erayda, Jack Clancy, Ergin Orbey, Yıldırım Fikret Urağ gibi yönetmenlerle çalıştı. Ayrıca İkinci Bahar, Aşkına Eşkiya, Yeni Baştan dizilerinde, kısa metrajlı filmlerde, belgesel çalışmalarında rol aldı.

2009-2011 yıllarında NewYork ve İstanbul’da metodun resmi eğitmeni Anthony Vincent Bova ile Eric Morris Oyunculuk yöntemini çalıştı. 2005-2009 yıllarında Vernon Frost’la Labirent ve Şamanik, Tony Wiesman’la Outlook ve Essence seminerlerine, Dr. Sangeeta Sahi ile Theta Healing eğitimine katıldı. 

Amsterdam’da 2013 yılında başlayan ve üç buçuk yıl süren Uluslararası Feldenkrais Metodu Eğitmen Eğitimi Programı’nı Kasım 2016’da tamamlayarak Practitioner olmaya hak kazandı. Metodun ATM (Awareness Through Movement-Hareket Yoluyla Farkındalık) grup deslerine ve FI (Functional Integration-Fonksiyonal Bütünleştirme) özel seanslarına devam ediyor. 

2012 yılından bu yana profesyonel oyuncu ve oyuncu adaylarına yönelik oyunculuk atölyeleri düzenleyen ve oyuncu koçluğu yapan Erdem, dönüşüm koçu ve regresyon terapisti olarak da kişilerin kendilerini dönüştürmelerine kolaylaştırıcı olarak destek veriyor.

Ocak 2017’de tüm çalışmalarını “Deniz Erdem Studio” ismiyle bir çatı altında toplayan Erdem, kendi stüdyo programı dışında Fiziksel Tiyatro ve Komedi Okulu ve Seiba (Uluslararasi Hikaye Anlatıcılığı Merkezi)’nin eğitim programlarinda farklı sanat dalları ve disiplinlere yönelik eğitimler veriyor. 

Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
Pazar hariç her gün 18:30-20:30

ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.