Gizem Bilgen

 

 

Codarts, Rotterdamse Dansacademie’den mezun olmuş ve akademik çalışmaları süresince Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Tilburg ve Eindhoven şehirlerinde koreografileri sahnelenmiştir. Rotterdam Mimarlik Müzesi – NAI özel açılış projesinde Danimarkalı tasarımcı Henrik Vibskov’un sergisinin koregrafisini yapmış, Berlin RadialSystem V’de Sasha Waltz & Guests topluluğu ile stajını tamamlamış ve Nisan 2011’de Cullberg Bale, Riksteatern’da misafir sanatçılık programına katılmıştır. MSGSÜ Sahne Sanatları Bölümü, Çağdaş Dans ASD, Yüksek Lisans tez projesi Hiatus, IKSV 19. Uluslararası Tiyaro Festivali kapsamında gerçekleşmiştir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dans ASD ve MSGSÜ Sahne Sanatları Bölümü, Çağdaş Dans ASD dans eğitmeni olarak görev yapmış ve şu an Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Tiyatro Bölümü, Tiyatro Adam’da hareket desleri vermektedir. Şahika Tekand Studyo Oyuncuları, Akbank Sanat ve Zeynep Tanbay Dans Projesi – ZTDP ile organik bağını sürdürmeye devam etmete, dans alanında özel danışmanlık yapmakta, dans ve tiyatro alanında eğitmen, koreograf ve icracı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
Pazar hariç her gün 18:30-20:30

ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.