444


Yiğit Sertdemir’in yazdığı ve Gülhan Kadim ile seslendirdiği, Ömer Yaman Erzurumlu’nun rejisiyle 13 yıldır sahnelenmeye devam eden “444”; her şeyin durağan gittiği bir çağrı merkezinde, bir gece vardiyasında yaşananları anlatıyor.

Oyun, insanların hatırlamak istedikleri her şeyi bir sisteme kaydettikleri ve sistemin zamanı geldiğinde onları otomatik olarak uyardığı bir dünyada, bir çağrı merkezinde başlar. “Hatırlatma Merkezi”nin şikayet bölümüne; uzun zamandır orada çalışan bir kadının yanına, işe yeni başlayan bir adam gelir. Bu yeni tanışan iki kişinin ilk vardiyasında birdenbire tüm sistem karışır. Bu soruna bir çözüm bulmak ve bu süreci yönetmek hiç beklemedikleri şekilde bu iki kişiye kalır. İşin sonunda bu sorunun sebebi onları daha da beklemedikleri bir yerden vuracaktır.

“Sevgili çalışanlarımız! Amacımız, insanların beyni olabilmek! Çağımızın yorgun insanlarının günlüğünü tutabilmek! Biz koca bir akılız!”

SEANSLAR

Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

Gülhan Kadim

Yiğit Sertdemir


Yiğit Sertdemir / Yazar

Nisan Ceren Özerten / Yapımcı

Faruk Özerten / Yapımcı


SEANSLAR

Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

 
Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
Pazar hariç her gün 18:30-20:30

ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.