AŞK KOYNUNDA UYUSUN WILLIAMS


Sanki ruhumuz yıkılmaya yüz tutmuş bir bina, öyle kolay kolay giremezsin içine, çökme tehlikesi var. Onun yükünü biri alsa da omuzlarımızdaki yükü hafifletse. Çıksak bir yolculuğa, bir tramvaya binsek, arzu tramvaylarına, siz adına ihtiras da diyebilirsiniz. Yolun ortalarına doğru, kalbimizden sırça hayvanlar çıkarsak, teker teker göstersek. “Bunları benim için korur musun?” desek, “Ben çöktüm çöküyorum.” Onu dikkatle alsa, kalbinde saklasa. Kalbimizden gökyüzüne bir merdiven dayasa. Keşke değil mi? Ama işte her zaman öyle olmuyor. Geçen yaz birdenbire, hiç hesapta yokken, kendiliğinden çiçeklenmiş kalbimiz ezilmiş petunyalara dönebiliyor. Ya da bu yaz mıydı, insan hatırlayamıyor. Bina çöküyor, sırça hayvanlar paramparça. Yazın ve dumanın ortasında kalakalıyoruz. “Yahu” diyoruz, “ben Madonna olacaktım, n’oldu?”
Olmadı işte. Olmadıysa olmadı. “Demek iyileşmeyi yanlış yerlerde arıyoruz. Kendimize dönüp baksak?”
Derken tramvaydan indirildiğimiz duraktan yürümeye başlıyoruz. Yokuşlar çıkıyoruz, ama nasıl yokuş. Yağmur başlıyor, yağmur, yağmur, yağmur... Bir kapının önünde duruyoruz, içeride tuhaf bir müzik, bizi içeri davet ediyor: “Gel işte, maksat muhabbet olsun.” Giriyoruz.

SEANSLAR

  TÜM SEANSLAR

  DAHA AZ GÖSTER

  Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

  Ayşen Şahin

  Berkan İlhan

  Cansu Bulut

  Çağla Yorulmaz

  Didem Eylem Veral

  Durmuş Sabuncu

  Elif Ece Kerman

  Evrim Akbulut

  Gizem Alparslan

  Gökçe Deniz

  Kübra Özkan

  Öznur Turalıoğlu Seyhan

  Seda Polat

  Sena Canbazoğlu

  Tan Süer


  Tennessee Williams / Yazar

  İsmail Sağır / Yönetmen

  Ceyda Akel / Yardımcı Yönetmen

  Sıla Ersan Yazman / Reji Asistanı


  SEANSLAR

   TÜM SEANSLAR

   DAHA AZ GÖSTER

   Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

    
   Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
   Pazar hariç her gün 18:30-20:30

   ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.