Baran


“Ben Baran. Diyarbakır Dicle Bozovalıyım.-lıydım. Benim mesleğimi öğrenmişsinizdir. Jigolo.. olarak. Yani para veya hizmet karşılığı bir kadına eşlik eden kişi. Eşlikçi.”

Baran, hayatta kalma mücadelesinin çoğunu jigololuk yaparak geçirmiş ve pek çok işe girip çıkmış, en azından poşete koyup yanında götürebileceği bir mutluluğu arayan, ama bunu herkes için dileyen hassas bir genç.

İşlemediği bir cinayet sebebiyle gençliğinin on senesini hapiste geçirmiş, ancak çocuk yaşta işlediği bir suç sebebiyle de kendini affedemeyen, bununla birlikte hemen herkesi, onu hapse gönderenleri dahi bağışlayabilen bir kalp.
İnsan-ı suçlamak yerine anlamak... Bu kucaklayışı kendine yöneltemeyen Baran, seyircisinden gelen alkışla çabucak mutlu olabilen heyecan dolu bir ruhu taşımaktadır.

Baran, başından geçen ilginç olayları sondan başa anlatırken her şeyin başladığı yere varacaktır.

“Kaçmıyordum, koşuyordum. Bir yere gidiyordum. Baktım, ben eve gidiyorum.”

SEANSLAR

  TÜM SEANSLAR

  DAHA AZ GÖSTER

  Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

  Fırat Aksal


  Sıla Erkan / Yazar, Yönetmen

  Aysu Özbabacan / Asistan

  Murat Başçı / Işık Tasarımı

  Salih Öztürk / Afiş Tasarım


  SEANSLAR

   TÜM SEANSLAR

   DAHA AZ GÖSTER

   Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

    
   Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
   Pazar hariç her gün 18:30-20:30

   ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.