Cyrano De Bergerac

Altıdan Sonra Tiyatro


İlk gösterim: 2004 / Tek perde - 75 dak.


Yazıldığı gün de, bugün de; tiyatro sanatı ile hemhal olmuş tüm sanatçıların lugatında baş sıralarda yer alan; yaratılan grotesk figür itibariyle neredeyse tüm insanlık tarafından tanınan; aşkı, şiiri, erdemi, gururu, savaşı, cesareti aynı avazda var eden bir oyun, bir karakter Cyrano de Bergerac. Yazarını da aşan, korkutan, hatta yazarın tanrılığını elinden alıp, kendi tanrılığını ilan eden asi bir ‘çirkin'!


YAZAN: Edmond Rostand 
ÇEVİREN: Sabri Esat Siyavuşgil 
YÖNETEN: S.Bora Seçkin 
METİN KURGULAMA: S.Bora Seçkin 

 

Dekor Tasarımı: Esra Kudde 
Kostüm Tasarımı: Ekip Çalışması 
Işık Tasarımı: Mahmut Özdemir 
Müzik ve Efekt Tasarımı: Ata Özdemirci 
Yönetmen Yardımcıları: Yiğit Sertdemir, Nurduran Duman 

 

Oynayanlar: Yiğit Sertdemir , Gülhan Kadim, Burak Üzümkesici, Erkan Kortan, Ata Özdemirci, Arzu Acar, Aslı Can Kortan, Aysun Kala Özcan, Başak Erzi, Bilgen Erdem, Esra Kudde, Gözdem Demirci, Gül Çömez Cengen, Gülden Erdem Optur, Gülşah Özünder, Işık İlhan, Özlem Sancar, Pınar Akaslan, Bekir Tuvarlak, İbrahim Topalfakioğlu, Mutlu Yıldız, Volkan Cengen, Yusuf Çömez

SEANSLAR

Bu oyun sona ermiştir.

SEANSLAR

Bu oyun sona ermiştir.

 
Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
Pazar hariç her gün 18:30-20:30

ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.