‘’Faust ?’’

Arsız Kumpanya


İki perde -110 dak.


‘’AZ ANLAŞILIR, ÇOK UYDURMA VE BİR DAMLACIK DA GERÇEK…’’

Arsız Kumpanya, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat dalı 2019 mezunları olarak 10 Eylül 2019’da kurdugumuz tiyatro topluluğudur. Toplulugumuz sekiz kişiden oluşmaktadır. Okulda bir sınıf olarak beş sene paylaştık ve uyumumuz, dostluğumuz, fikirlerimiz, ortaklığımız baki kalsın istedik. Eğitim hayatımız boyunca zaman zaman hayalini kurduğumuz hepbirlikte kalma düşüncesi mezuniyet oyunumuz olan Faust vesilesiyle gerçek oldu. Kendimize kumpanya demeyi tercih ettik çünkü, hep aynı goruste aynı eylemde birleştik, arsız dedik çünkü sorgulamadan kabul etmedik, dokunulmazlıkları ihlal ettik ve bütün gayemiz hiçbir şeyi yadırgamadan, utanıp sıkılmadan birlikte tiyatro yapmak, sahnede olmaktı. Arsız Kumpanya ve “Faust?”, oyunun yönetmeni Yigit Sertdemir’in sonsuz desteği, Altidan Sonra Tiyatro‘nun mekanının kapısını bize açması ile bu sezon kumbaraci50’de seyicisini bekliyor olacak.


Yazan: Johann Wolfgang von Goethe
Çeviren: Celal Öner
Uyarlayan -Yöneten: Yiğit Sertdemir
Yönetmen Yardımcısı: Öykü Naz Altay
Dekor & Işık Tasarımı: Yiğit Sertdemir
Kostüm & Maske Tasarımı: Zanna Abasova
Proje Danışmanı: Başak Özdoğan
Koreograf: Büşra Firidin
Müzik Tasarımı: İrem Alnıaçık & Mekin Sezer
Afiş Tasarımı: Umut Erkin Güngör
Işık Asistanı: Seyit Buğra Ökşen

Oynayanlar: İrem Alnıaçık, Öykü Naz Altay, İbrahim Arıcı, Tuğra Can Bıçak, Cihan Durma, Melis İlhan, Mekin Sezer, Gözde Türker

Müzisyenler: Yiğit Atak, Eren Dinç, Emre Can Karakurum


SEANSLAR

  TÜM SEANSLAR

  DAHA AZ GÖSTER

  Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

  SEANSLAR

   TÜM SEANSLAR

   DAHA AZ GÖSTER

   Seans bilgisi henüz açıklanmadı.

    
   Kumbaracı50 Gişe: (212) 243 50 51
   Pazar hariç her gün 18:30-20:30

   ALTIDAN SONRA YAPIM REKLAM FİLM YAY.VE EĞT.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.